Gładki kamień do pizzy 37cm- czarny dp

Opis produktu

​Gładki kamień do pizzy. 37cm., czarny.

Gładki kamień do pizzy o średnicy to wyjątkowa oferta dla każdego miłośnika pizzy, wykonany z ogniotrwałej ceramiki pozwala na zrobienie pysznej pizzy ze złotą, chrupiącą skórką. Twoja pizza będzie idealnie wypieczona tak jak w tradycyjnym piecu do pizzy. Gładka powierzchnia jest idealna do zagniatania i rozciągania ciasta, a także do ozdabiania pizzy. 

​Pozostaje tylko umieścić ją w piekarniku, aby uzyskać przyjemną chrupiącą skórkę.

Duże uchwyty sprawiają, że kamień do pizzy można łatwo wyjąć z piekarnika i podać na stole.

Naturalny materiał jakim jest ceramika, sprawi, że pizza będzie gorąca przez cały posiłek, a porcje można kroić bezpośrednio na ceramicznej powierzchni.

Wszystkie produkty Emile Henry są produkowane we Francji, z zachowaniem najwyższych standardów już od 1850 roku.

Produkt jest objęty dziesięcioletnią gwarancją producenta – po zarejestrowaniu zakupu. 

Logistyka Pakowane po 4szt. Wymiary opakowania zbiorczego: PPC : 4 Weight : 12,1Kg / 26.68Lb Length : 38,5cm / 15.16in Width : 18,5cm / 7.28in Height : 39,5cm / 15.55in Wymiary pojedynczego przedmiotu: Weight : 2,6kg / 5.73Lb Length : 36,5cm / 14.37in Height : 3,3cm / 1.30in Portions : 4-6

Parametry produktu

Producent
Kod produktu
EH799524
Kod EAN
3289317995248
Gwarancja
24 miesiące

Zobacz również

  • Produkty Emile Henry
  • Inne Kamienie do pizzy

Opinie o produkcie

Dodaj swoją opinię

 

Określ swój stopień zadowolenia z produktu klikając na gwiazdki.